(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68
Встановлення вхідних дверей

Встановлення вхідних дверей

Вдале встановлення вхідних дверей, залежить одночасно від багатьох факторів. Перший — це спосіб встановлення. В залежності від умов і побажань замовника, монтаж дверей здійснюжться з використання анкерів або без них. Друге — необхідні заміри, які повинні враховувати самі менші викревлення стін в тому місці де монтуються двері. Третє - це декор. Вибір заглушок які закриваються отвори в притворній частині коробки, використання підходящої лиштви, усунення щілин та інших візуальних дефектів. Подібні ізяни, не зовсім вина встановщиків дверей, а нерівних стін і неякісної підготовки пройому до монтажу дверного блоку.

Більшість непорозумінь виникає саме на цьому грунті. Ми несемо повну відповідальність за якість встановлення дверей і гарантуємо абсолютно рівне положення дверей, грунтуючих на точних вимірюючих приладах. Звідки ж беруться щілини ? Як було сказано раніше, все діло в нерівностях самого отвору, тому рекомендуемо проконтролювати якість робіт зі стінами завчасно, а не безпосередньо перед встановленням вхідних дверей. Зверніть увагу на розмір отворів, вертикальний рівень стіни і рівень встановленої підлоги.

Якщо двері раніше були встановленні, то потрібно провести демонтаж старих дверей. Тому потрібно звільнити дверний проєм від елементів старих дверей. Спочатку потрібно відокремити лиштву від коробки. Потім демонтуємо саму коробку, якщо коробка деревяна то проблем з демонтажем не повинно бути. Демонтаж метателовї коробки трішки складніший. Демонтувавши коробку, звільняємо дверний проєм від зайвої штукатурки, шматків ізоляції та іншого. Тільки після цього можна виконкувати встановлення дверей.

Для оптиамального результату потрібен «чистий» отвір і вже готова підлога. Якщо всі умови виконано, встановлення робота по встановленню вхідних дверей йде швидко. Встановлення дверей, проводиться тільки досвідченими спеціалістами з допомогою з допомогою професійних інструментів і росхідних матеріалів, що гарантує найкращий результат.Виробництво дверей з мдф

Вхідні двері

Оптовий продаж дверей з мдф накладкою

2020-10-06 13:24:10