(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68

Шановні відвідувачі, ми раді вітати Вас на нашому сайті. Нашій компанії вже 10 років, і за період свого існування отримала добру оцінку від наших партнерів. Ми гідно представляємо продукцію відомих виробників на території України.

Наша компанія опрацювала та встановила власну лінію виробництва вхідних дверей ТМ «Mert Door». Технологічні можливості дозволяють виготовляти якісні ексклюзивні металеві вхідні двері двох груп з МДФ накладками. Розроблені двері застосовуються як у внутрішніх так і у зовнішніх приміщеннях, чим відрізняються у своїх категоріях. При їх виробництві використовуються найкращі матеріали.

Наші двері вирізняються високую надійністю і довговічністю. Вражаючий досвід роботи, відмінно поєднується з сучасним підходом до виробництва дверей. Професіонали, що випускають двері ТМ «Mert Door» йдуть в ногу з часом, відслідковуються та впроваджуються нові технології виробництва. Обладнання, що використовується для вир обництва дверей ТМ «Mert Door» відповідає всім нормам та європейській якісті продукту.

Модельний ряд «Mert Door» відображає преваги класичних тенденцій, але в той же час ми пропонуємо нашим партнерам двері різних дизайнерських стилів і напрямків. На даний час ми пропонуємо 100 стандартних моделей та існує можливість виробництва ексклюзиву під замовлення (з власним малюнком чи індетифікацією для певних іміджевих стилів).

Компанія не зупиняється на досягнутому і розробляє нові моделі, розширює базу представництв по Україні та за її межами. Цінуємо своє ім’я і репутацію, стараємося будувати відносини з нашими клієнтами і партнерами на принципах глибокої поваги і дотримання покладених на себе зобов’язань.

Індивідуально працюємо з кожним клієнтом, беручи до уваги регіон, асортимент та пропозиції інших постачальників. Ми надаємо рекламну продукцію на наш товар. Готові розглянути будь-які форми співробітництва з Вами. Наша компанія орієнтована на широке коло покупців і відрізняється лояльною ціновою політикою. У нас можна знайти як економічні варіанти, так і клас «Преміум» і «Люкс».

Ми представлені командою спеціалістів і однодумців, виграємо не кількістю, а якістю. Незважаючи на невеликий колектив, підприємство працює на найвищому рівні і гарантує результат. Відповідальність, готовність вирішувати задачі будь-якої складності, постійне вдосконалення і оптимізація робочих процесів — наше професійне кредо і запорука успішного розвитку нашої компанії. Ми завжди орієнтуємось на кращий світовий досвід і прагнемо до розвитку нових напрямків і завоювання нових ринків. Це робить нас надійними партнерами як для малого і середнього бізнесу, так і для великих підприємств.

Наші переваги

Доступні ціни
Широкий асортимент
Власна лінія дверей ТМ «Metr Door»
Безкоштовна доставка по Україні
Гнучка система знижок
Гарантія на продукцію
Екслюзивні замовлення
Партнерська програма