(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68
Двері міжкімнатні

Двері міжкімнатні

Міжкімнатні двері є частиною вашої квартири, будинку чи офісу. Тому до їх вибору потрібно підходити так же відповідально як і до шпалер чи меблів.

Як правило, міжкімнатні двері класифікуються в залежності від матеріалу виготовлення і спомобу їх відкривання. Більш дорогі міжкімнатні двері виконані з масиву натурального дерева, що вже саме по собі збільшує їх ціну. Але при цьому їх зовнішній вигляд більш привабливий і солідний в порівнянні з бюджетними моделями, часто виконаними із замінників деревини. Тим не менш, функціонально, міжкімнатні двері, виконані з МДФ і інших замінників, не поступаються дверям з масиву дерева, зате значно виграють в ціні.

В залежності від способів відкривання, міжкімнатні двері бувають: розпашні, розсувні і складні. Роспашні міжкімнатні двері відкривається в ході її руху по вертикальній осі, вона відмінно вписується в будь-який інтер’єр. Але ось в маленьких приміщеннях краще віддати перевагу розсувним дверям, які відкриваються за рахунок зрушування стулки в сторону, як в шафі купе. Якщо неможливо встановити розсувні двері, то можна встановити складну двері, що складається з секцій, які при відкриванні складаються в гармошку.

Правильно підібрана міжкімнатні двері відмінно впишуться у ваш інтер’єр, розширять ваш особистий простір і підкреслять ваш унікальний стиль.

Наша компанія здійснює продаж таких товарів як:

https://omic.in.ua/

https://www.nsdoors.net/uk/home-ua/

https://papa-carlo.com.ua/

двері міжкімнатніміжкімнатні двері ціни зі знижками.

Дверіх вхідні з мдф накладками.

Продаж дверей в різних регіонах країни.

міжкімнатні двері Луцьк (двері міжкімнатні в Луцьку)

У нас ви можете купити міжкімнатні двері в Луцьку за доступною ціною.

купити міжкімнатні двері Луцьк за доступною ціною високої якості.

2020-10-06 13:44:02