(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68
Виробництво дверей з мдф

Виробництво дверей з мдф

Варто побільше дізнатися про технології виробництва дверей з мдф, щоб оцінити по достоїнству всі переваги міжкімнатних

дверей з мдф

. До того ж, базові знання про виробництво допоможуть Вам зробити правильний вибір, купивши 

двері з мдф 

у добросовісного виробника.Технологія отримання деревинно-волокнистої плити середньої щільності, що зробила можливим виробництво дверей мдф, — справжня знахідка для виробників дверей, меблів. Адже більшість співвітчизників воліють зупиняти свій вибір на довговічних, невибагливих, практичних, естетично привабливих виробах, до того ж коштують недорого. Всі ці вимоги з’єдналися, як одне, в міжкімнатних дверях з мдф, зробивши їх хітом продажів.

Що ж робить виробництво

дверей з мдф

вигідним? Звичайно ж, ряд незаперечних переваг.

Перевага перше — висока вологостійкість. Завдяки своїй унікальній структурі, вироби з МДФ не піддаються деформації в умовах 80% вологості, тоді як натуральне дерево витримує лише 60% вологість.

Перевага друга — екологічно чистий продукт. Основна сировина — висушене деревне волокно, що поміщається під спеціальний прес, де під дією високотемпературних режимів з волокон виділяється лігнін — натуральний «клей». Таким чином, 

виробництво дверей з мдф

обходиться без використання шкідливих епоксидних смол, формальдегіду, фенолу. Перевага третє — полегшена вага. На відміну від конструкцій з масиву натурального дерева двері МДФ — легкі, їх вільно можуть відкривати старі люди і маленькі діти.

Перевага четверта — прекрасні зовнішні дані. Оздоблення шпоном, плівкою ПВХ дозволяє імітувати структуру деревини, дозволяючи виробу вписатися в будь-який інтер’єр.

Перевага п’яте — невисока ціна. Головна видаткова стаття будь-якого виробництва — матеріали, сировину. Оскільки для плит мдф підходить практично будь відпрацьована деревина, вартість готової продукції приємно дивує покупців: мдф двері обходяться їм на 30-50% дешевше виробів з натурального цільного дерева.Виробництво дверей з мдф

проходить у декілька етапів, на різних робочих дільницях, де встановлюється необхідне обладнання:Сушіння пиломатеріалів. Тут за допомогою конвективних сушильних камер відбувається обробка обрізної дошки та доведення сировини до необхідного рівня вологості.

Заготовки заданих параметрів. Даний етап виробництва дверей з мдф вимагає Багатопильні верстати з гусеничною подачею.

Калібрування частин рами і каркаса, профілювання наличника за допомогою форматно-розкроювальних верстата.

Торцювання деталей коробки, каркаса, лиштви на торцювальних верстатах.

Форматування МДФ-плит згідно розмірам майбутньої конструкції + склейка полотна. Використовується форматно-раськроєчний апарат з роликового кареткою, що сталевими направляють.

Профілювання плюс облицювання лиштви оздоблювальними матеріалами. Проводиться силами ділянки номер 3.

Збірка і склеювання дверей на гарячому пресі.

Кінцеве форматування склеєного дверного полотнища.

Фрезерування (опціонально).

Остання стадія виробництва — фарбування готового виробу / покриття лаком у фарбувальній камері.

2020-10-06 13:41:17