(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68

Гарантія

При дотриманні Замовником правил приймання і експлуатації виробів, Виконавець гарантує безвідмовну його роботу впродовж гарантійного періоду (18 місяців). Виконавець за свій рахунок усуває всі несправності виключно за відсутності механічних пошкоджень і ознак засмічення замкових щілин і механізмів замку будівельним або іншим сміттям, і лише в тому випадку, якщо несправності не викликані спробами злому або порушенням правил прийому і експлуатації виробів.

 • Несправні замки в гарантійний період безкоштовно ремонтуються Виконавцем або замінюються новими. Рішення питання про доцільність заміни або ремонту приймаються Виконавцем.
 • Гарантійний термін на замкові системи і комплектуючі встановлені в Дверях залежать від гарантійного терміну що надається заводом виробником (1 рік).
 • Гарантія не поширюється на фурнітуру, встановлену на Двері (дверні ручки, засувки, декоративні планки).
 • Гарантія не покриває будь-яких збитків, що виникли у Замовника при експлуатації Дверей.
s

Умови гарантії

Для максимально тривалого використання та дотримання вимог гарантійного обслуговування, накриття (дашок), що знаходиться над вхідними дверима з МДФ накладками і без них, повинен відповідати наступним вимогам:

 • Розмір не менше ніж 150 см в глибину (від стіни) та 200 см в ширину.
 • Пропускання світлових і теплових сонячних променів не більше 30% (дашок повинен бути не прозорий).
 • Щільне прилягання до площини стіни, що унеможливлює потрапляння води на верхню частину дверей.
Втрата гарантії:

Гарантійні зобов'язання не поширюються на випадки:

 • Втрати товарного вигляду невологостійких панелей, панелей із 3D фрезеруванням і фурнітури для дверей тих, що мають прямий контакт з вулицею.
 • Якщо спеціалістом будуть виявлені недоліки монтажу, а саме, порушення площинності конструкції, відхилення діагоналі рами, які призводять до проблем з затиранням стулки, некоректної роботи фурнітури не підлягають рекламаційному обслуговуванню.
 • Набухання МДФ панелей.
 • Недотримання правил приймання і експлуатації виробів, вказаних в цьому Талоні.
 • Відсутність або пошкодження пломб на замикаючих пристроях.
 • Втручання в конструкцію дверей, навішування або врізання додаткових пристроїв (довідників, замків, вічок і тому подібне), а також ремонт дверей в гарантійний період особами, що не мають відношення до Виконавця.
 • Відсутності логотипу ТМ "MetrDoor".
 • Нарізки додаткових ключів.
Очистка та миття виробу:
 • Для очищення поверхонь дверей можна використовувати засоби, спеціально призначені для цього і рекомендовані фірмами-виробниками МДФ покриття, а також засоби, які зазвичай використовують для догляду за меблями. В жодному разі не допускається використання засобів, які мають в своєму складі абразивні речовини, вибілювальні засоби, розчинники, що можуть пошкодити поверхню дверей.
 • Якщо на гумовому ущільнювачі з'явились плями, їх можна ліквідувати за допомогою водяного розчину звичайних миючих засобів. В жодному випадку ущільнювач не можна чистити розчинниками. Якщо з часом ущільнюючі прокладки втратили еластичність їх потрібно замінити.
 • Скло (при наявності в виробі склопакета) найкраще очищати чистою, теплою водою за допомогою м'якої ганчірки. Оскільки скло має чутливу поверхню, його не можна чистити твердими та гострими предметами. Необхідно застосовувати засоби для миття скла. Не можна використовувати агресивні рідини, які вміщають їдкі луги.
Правила експлуатації дверей:
 1. Щоб уникнути поломки замків і ушкодження покриття на дверній коробці, не рекомендується висувати ригелі замків і засувку при відкритих дверях. Не допускаються спроби закриття дверей при висунених ригелях замків або висуненій засувці.
 2. Не допускайте різкого відкривання і закривання (ляскання) дверима.
 3. Для дверей, що мають прямий контакт з вулицею, потрібна наявність дашка (навісу), що захищає від прямих дій опадів. Щоб уникнути утворення конденсату і/або ожеледі на внутрішній стороні дверної рами (для дверей, що мають прямий контакт з вулицею), потрібна наявність неопалюваного та сухого (вентильованого) теплового тамбура між дверима і вулицею. Альтернативою такому тамбуру можуть бути вхідні двері з технологією терморозриву в рамі.
 4. Не допускається дія на двері і її комплектуючі частини активних середовищ(дощ, сніг, будівельний пил, підвищена вологість і ін.). Щоб уникнути псування обробки забороняється використати для чищення двері засобу з хімічно активними і / або абразивними компонентами.
 5. На час проведення будівельних робіт слід запобігати попаданню будівельних розчинів на поверхню, фурнітуру та скло, оскільки це може призвести до роз'їдання