(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68
Двері з мдф

Двері з мдф

Двері з МДФ — це надійно і стильно. Дерев’яні двері це ідеальний вибір для будь-якої квартири чи будинку. Однак не обов’язково використовувати для дверей весь масив деревени. На сьогоднішний день, дуже популярними є двеві з МДФ, які коштують на порядок дешевше і водночас мають ряд переваг.

МДФ — це спеціальна плита із присованих дерев’яних волокон. Фактично, МДФ це і є дерево, яке створене по спеціальній технології. Двері з МДФ володіють всіма перевагами деревяних контсрукцій, а також мають і свої особливості. Двері з МДФ також називають пологшеними так як вони легші, чим конструкції з інших матеріалів.

А от на вигляд двері з МДФ виглядають так же, як і дерев’яні. Натуральніть — це головна перевага таких дврей. Як було сказано вище, їх виготовляють із справжнього дерева, при чому при виготовлені не використовують токсичні синтетичні з’єднання. Отримані двері це екологічно чистий продукт, який стоврить у вашій оселі тепло і затишок. Вчені вже давно довели, що дерево і предмети виготовленні з нього благотворно впливають на фізичний і емоційний стан людини.

Крім очевидних переваг деревени можна відмітити, що двері з МДФ так же практичні несприйнятливі до дії грибків і мікроорганізмів. Ваші двері прослужать вам довго і не стануть розсадником шкідливих бактерій в будинку. Ще одна перевага МДФ — це несприйнятливість до вологи. Двері із МДФ не розшаровуються від вогкості, і тому набагато більш довговічні, ніж двері з цілісного масиву дерева. Довговічність — це вагомий фактор при виборі дверей, тому якщо Ви шукаєте дійсно якісні та надійні моделі, то зверніть увагу саме на двері з МДФ.

Вважається, що одне з головних переваг дерев’яних дверей — це їх привабливий зовнішній вигляд. Багатство відтінків деревини дозволяє створювати дійсно неповторні моделі. Однак цей факт в повній мірі стосується і дверей з МДФ. Останні випускаються в широкій гамі фактур і забарвлень, і тому відмінно вписуються практично в будь-який інтер’єр. Двері з МДФ також відмінно поєднуються з металом і склом, тому кожна модель має свою родзинку.


2020-10-06 13:26:59