(0332) 78 46 77 (067) 334 33 68
Металеві двері

Металеві двері

Металеві вхідні двері — надійний захист Вашого будинку!

Споконвіку люди прагнули захистити своє житло від різних катаклізмів і проникнень, захищаючи міста потужними стінами і зміцнюючи дверні конструкції сталевими смужками. Сучасні люди також прагнуть до безпеки і комфорту, встановлюючи надійні вхідні двері. Хороші вхідні двері в будинок, квартиру або офіс повинні бути надійними, міцними і забезпечувати повну безпеку від зовнішніх вторгнень. Більшість фахівців сходяться на думці, що надійні двері повинна бути виготовлена ​​з металу. Адже тільки міцні металеві дверні конструкції здатні вберегти Ваш дім і майно.

ЯКИМИ Ж ПОВИННІ БУТИ ЯКІСНІ СТАЛЕВІ ДВЕРІ?

З якого б матеріалу не виготовлялися зовнішні вхідні двері, до їх конструкції, зовнішньому вигляду та оздобленню, з кожним днем ​​пред’являються все більш нові вимоги. Так, на сьогоднішній день сталеві двері повинні бути стійкими до механічних впливів, теплоізольовані та звукоізольовані, а також протистояти погоднім явищам: підвищеної вологості і перепаду температур.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ.

Прогресивні технології дозволяють виготовляти вхідні металеві двері не тільки глухими орними — «лівої» або «правою», але і заскленими, арочними, двостулковими. В основі всіх таких дверей лежить посилений ребрами жорсткості металевий каркас з кутової сталі і профілю.

ЗАЛЕЖНО ВІД СПОСОБУ ВИГОТОВЛЕННЯ ТАКОГО КАРКАСА МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ (ЛУЦЬК) ПОДІЛЯЮТЬСЯ НА:

вироблені шляхом точкової або електродугового зварювання з профільного металевого прокату;

виготовлені з готових гнуто-штампованих профілів.

Металеві листи наварювалися поверх каркаса, іноді в особливо важливих місцях (петлі, замки, уздовж косяка) конструкції посилюються додатковими аркушами та ребрами.


2020-10-06 13:38:32