0
Товару в корзині
Кількість:   0.00 деталі
В вашому кошику немає товару!
Ми сподіваємося, що це не надовго.

Відвідати магазин

Вхідні двері

   в своєму використанні і в догляді повинні бути комфортними, як і життя сучасної людини. Самим практичним варіантом обробки вхідних дверей серед безлічі варіантів є комбінація плівки ПВХ і плити МДФ.

Найважливіше в будинку — це, звичайно ж, вхідні двері. Вони являють собою візитну картку власника будинку і також виконують естетичну функцію. Також,

вхідні двері

   це надійний захист і охорона від багатьох неприємностей. З появою різноманітних технологій і матеріалів, функцій біля вхідних дверей стало ще більше. Зараз вхідні металеві двері здатні захищати не тільки від злому, але і від інших механічних пошкоджень. Дані двері вогнетривкі і мають високий рівень тепло-і звукоізоляція.

Для того щоб надати металевим вхідним дверям доглянутий приємний вигляд, її декорують.

Плита МДФ

   — є одним з найкращих варіантів фасадної обробки. До того ж, металеві двері найкраще гармоніюють з даними варіантом обробки. Плити МДФ виготовляються з деревної стружки шляхом стиснення і склеювання природним елементом. Завдяки цій простій технології плити виходять екологічно чистими і чудово доповнюють метал.

Вхідні двері

,   обшиті плитами МДФ мають переваги над дверима з натурального дерева і є найкращим варіантом. Зупинившись на плитах МДФ, покупець виграє: - У вазі конструкції. Купуючи вхідні двері, потрібно знати, що металевий каркас має дуже велику вагу, ну а якщо до того ж ще навантажити його важкої обшивкою, то петлі незабаром будуть виходити з ладу.
- У ціні. МДФ плити є екологічним матеріалом, але дешевше на 60%.
- У захисті. Дані плити є стійкими проти бактерій, хімічного і механічного впливів.
- широкі можливості декорування. Зверху на плити можливо нанести безліч декоративних елементів: куточки фігурні, плитки з фільонками, вставки з пластика і дерева і т.д., які перетворять вхідні двері в дизайнерське творіння.

При покупці вхідних дверей важливо продумати все до дрібниць. Щоб захистити покриття від хімічних впливів, або вологи, необхідно використовувати плівку ПВХ. Ця плівка є найкращим варіантом для декорування вхідних дверей.

Плівка ПВХ

   чудово імітує фактуру різних порід дерева і є додатковим захистом. Саме значуще перевагу плівки ПВХ — те, що вона не тільки захищає від пошкодження вхідні двері, але і не вимагає ретельного або акуратного догляду. Різноманітність варіантів дизайну плівки ПВХ дозволить гармонійно вписати вашу двері і ваші пластикові вікна в загальний дизайн фасаду.

Категории товаров