0
Товару в корзині
Кількість:   0.00 деталі
В вашому кошику немає товару!
Ми сподіваємося, що це не надовго.

Відвідати магазин

Двері

Телефони

Реклама

Гарантія

        Ми дякуємо Вам за придбання нашої продукції і гарантуємо чудовий зовнішній вигляд із збереженням всіх своїх експлуатаційних функцій протягом 6 — 12 міс. з моменту покупки. Час гарантії залежить від виду міжкімнатних та вхідних дверей. Монтаж дверей повинен проводиться фахівцями тільки після закінчення робіт, пов’язаних з виділенням вологи і пилу (бетонування, штукатурення, плитка, покраска, наклеювання шпалер, фарбування і т.д.).

Умови гарантії

        Шановні клієнти, просимо Вас звернути увагу на те, що ми несемо гарантійні зобов’язання на полотно дверей і установку тільки в тому випадку, якщо ми робимо повний комплекс послуг (замір, доставка, підйом, установка). Також потрібна правильна експлуатація двері самим покупцем. Монтаж і подальша експлуатація дверей повинна проходити при температурі повітря від + 15 до +30 градусів за Цельсієм, при відносній вологості повітря від 30 до 70%. Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.

Випадок визнається гарантійним:

• 1. Змінення геометрії
• 2. Руйнування конструкції
• 3. Виникли відшарування плівки і тріщини шириною більше 1 см
 

Випадок не визнається гарантійним і тягне за собою зупинку гарантії якщо:

• 1.Якщо пошкодження носять механічний характер або з’явилися в слідстві механічний впливів
• 2. Був порушений технологічний процес проведення внутрішніх оздоблювальних робіт. Наприклад, полотно дверей було забруднено шпаклівкою, шпалерним клеєм, фарбою, або стала відшаровуватися плівка полотна в результаті підвищеної вологості повітря в приміщенні
• 3.Неправільная експлуатація, установка, використання інструментів, порушення технології установки.
 

         Гарантія є дійсною за наявності у Покупця платіжних документів . Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

       При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур’єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур’єрові, ми обов’язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

прога